ליווי אישי וחניכה

מנהלי מכירות

מנהלי תיקי לקוחות

ליווי מנהלים במטה

ליווי וחניכה של אנשי מכירות ומנהלי תיקי לקוחות

תהליך הלמידה בשטח (On the job training) יכול לעמוד בפני עצמו או להוות תהליך משלים להדרכה קבוצתית שעברו אנשי והמכירות. בלימוד והאימון האישי של איש המכירות, אנו שמים את הדגשים הרלוונטיים עבורו. במידה וניתן, אנו מבצעים חניכה ומתן משוב על פגישות אמת. העבודה במתכונת Learning by doing and reviewing, עוזרת לאיש המכירות לדייק את העבודה שלו ולקבל מענה לסוגיות שעולות מהשטח. בנוסף, הליווי כולל בחינה משותפת עם איש המכירות של שגרות העבודה שלו, ניהול משפך המכירות, ניהול תשומות העבודה לצורך העלאת האפקטיביות ברצפת המכירה ועוד.

 

ליווי וחניכה של מנהלי מכירות 

אנו מאמינים שחלק משמעותי מתהליך ההטמעה של התכנים שנלמדו ע"י אנשי המכירות והצוות הניהולי טמון בהעברת השרביט למנהלי של יחידות המכירה בארגון. הליווי של מנהל צוות אנשי המכירות, מסייע לו להפוך מאדם שמנהל רק את התפוקות (הזדמנויות, מכירות אחוזי הנחה וכו') לאדם שמנהל גם את התשומות של "רצפת הייצור".  תהליך הליווי משלב ליווי במתכונת Train the trainer יחד עם פגישות אישיות שבהן נשפר ונדייק את שגרות הניהול בשטח (ישיבות צוות, ניהול משפך המכירות, בקרה וכד').

 

ליווי מנהלים במטה

ליווי מנהלים הינו תהליך אישי שנועד לסייע למנהל למצות את מלוא הפוטנציאל שלו.  בדרך כלל, הליווי מורכב מסדרה של פגישות אישיות, אשר בהן נמפה את האתגרים והחוזקות של המנהל, הן בהיבט של שיטות העבודה שלו (התשומות) והן בהיבט של תוצרי היחידה הארגונית שהוא מנהל (התפוקות). אנו מאמינים שבתהליך הליווי חשוב שהמנהל יהיה במרכז ולכן, מטבע הדברים הוא יהיה זה שיציב את המטרות שירצה להשיג. על מנת שהתהליך יהיה פרקטי ואפקטיבי, המנהל יקבל כלים ומשימות לביצוע בין המפגשים, אשר מצד אחד יאפשרו לו לתרגל שיטות ותהליכי עבודה חדשים ומצד שני גם לקדם את המשימות של היחידה שלו.

שירותים נוספים

סדנאות והרצאות

הדרכת מנהלים נתפסת כאחד מתהליכי ההדרכה המאתגרים ביותר. היכולת של המנחה להתחבר הן למשתתפים הינה קריטית להצלחה.

בניית שפת מכירות

בכל ארגון יש מספר אנשי מכירות מצטיינים, שבאותם תנאי שוק, מצליחים למכור הרבה יותר. האם אפשר לבדוק איך הם עושים זאת?

לקוחות ממליצים

בואו נדבר